Faaliyet Alanları

Dış Ticaret
Danışmanlık

İhracat Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri

Türkiye’de yerel üreticilerimize ait mal ve hizmetlerin yurtdışındaki portföyümüze pazarlanması, yeni müşteri bulma, yeni bağlantıların yapılması ve sürecin sevkiyat aşamasına getirilmesi aşamalarında gereksinim duyulan tüm hizmetler.

İhracat
İhracat

Kepçe ve Ataşman

Liman işletmeleri, gemi güverteleri, fabrika ve mobil vinçlerde her çeşit malzeme elleçlemeye gerekli kepçe, ataşman ve yardımcı ekipmanlarını Cromex kalite ve güvencesiyle ihrac edip dünyada büyüyoruz.

İhracat
İhracat

Konveyör Sistemleri

Müşterilerimizin iş akışına en uygun tasarımı projelendirerek uygulamaya sokuyoruz. Sistemlerimiz Makina Üretimi, Lojistik ve Dağıtım, Gıda ve Sağlık sektörlerinde kullanılmaktadır.

konteyner
Brokerlik

Konteyner

Uluslararası taşımalarınız ve geçici/kalıcı depolama ihtiyaçlarınız için her çeşit ve ölçüde 2. el ve yeni yapım taşıma konteynerleri ihtiyaçlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz. (Dry/Flat/Refer/Tank)

Ticaret
Ticaret

Emtia

Her türlü güvenilir kaynak, tedarik ve proje yönetimi, markalaşma ve özel marka ihtiyaçlarınızda entegre çözüm ortağınız olarak sizlere çelik ve gıda gibi stratejik emtia ürünlerinde dünya çapında büyüme sağlayarak hizmet vermekteyiz.